تبلیغات

مترجم سایت

مهمتـریـن اخـبـار روز دنـیـا

مهمتـریـن اخـبـار روز دنـیـا
+دانلود رایگان کمیابترین کتب آموزشی+دانلود رایگان نرم افزار 2016 و ... 
تبلیغات 240*120
نویسندگان وبلاگ :
دانلود كتاب
ابر برچسب ها
جدیدترین اخبار اطلاعات مهمترین اخبار سیاسی امروز اخبار امروز اخبار داخلی جدیدترین اخبار روز جدیدترین اخبار اقتصادی اخبار اقتصادی اخبار اجتماعی امروز اخبار خارجی اخبار حوادث اخبار پزشكی اخبار پزشکی امروز اخبار مذهبی امروز اخبار مذهبی روز مهمترین اخبار اجتماعی اخبار سیاسی اخبار روز دنیا جدیدترین اخبار روز ایران جدیدترین اخبار فناوری مهمترین اخبار اقتصادی جدیدترین اخبار پزشکی روز اخبار گوناگون مهمترین اخبار روز ایران اخبار ورزشی اخبار حاشیه ای جدیدترین اخبار مجلس اجتماعی مهمترین اخبار مذهبی اخبار مجلس اخبار مجلس شورای اسلامی جدیدترین اخبار فناوری و اطلاعات پرحادثه ترین خبر امروز اخبار جدید برچسب ها: اخبار اجتماعی اخبار ورزشی امروز اخبار سیاسی امروز خبرهای تازه و داغ امروز اخبار سیاسی روز اخبارجدید اخبار تازه و داغ مهمترین خبرهای پزشكی جدیدترین اخبار ورزشی روز مهمترین اخبار ورزشی امروز جدیدترین اخبار مذهبی روز اخبار بین الملل جدیدترین اخبار اجتماعی روز مهمترین اخبار امروز اخبار مذهبی جدیدترین اخبار حوادث روز مهمترین حوادث امروز
دانلود نرم افزار 2012
http://fa.abna24.com/cache/image/2016/03/06/e3602af53ffb57d5a90ec82cf5fd5409.jpg

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ شورای همکاری خلیج فارس روز چهارشنبه گذشته، در ادامه اقدامات خصمانه علیه محور مقاومت، در بیانیه ای حزب الله را یک سازمان تروریستی خواند و اعلام کرد که قوانین مبارزه با تروریسم را برای حزب الله اجرا می کند

در واکنش به این عمل غیر اصولی، مجمع جهانی اهل بیت(ع) با صدور بیانیه ای، اقدام کشورهای عربی را محکوم کرد و از سران این کشورها خواست که در این تصمیم خود تجدید نظر کنند. 

متن کامل ترجمه این بیانیه که به زبان عربی صادر شد، به شرح زیر است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

«الّذِینَ قَالَ لَهُمُ النّاسُ إِنّ النّاسَ قَدْ جَمَعُواْ لَكُمْ فَاخْشَوْهُمْ فَزَادَهُمْ إِیمَاناً وَقَالُواْ حَسْبُنَا اللّهُ وَنِعْمَ الْوَكِیلُ * فَانْقَلَبُواْ بِنِعْمَةٍ مّنَ اللّهِ وَفَضْلٍ لّمْ یَمْسَسْهُمْ سُوَءٌ وَاتّبَعُواْ رِضْوَانَ اللّهِ وَاللّهُ ذُو فَضْلٍ عَظِیمٍ * إِنّمَا ذَلِكُمُ الشّیْطَانُ یُخَوّفُ أَوْلِیَاءَهُ فَلاَ تَخَافُوهُمْ وَخَافُونِ إِن كُنتُمْ مّؤْمِنِینَ» ؛ «(همان) کسانى که (بعضى از) مردم، به آنان گفتند: «دشمنان براى (حمله به) شما گرد آمده اند; از آنها بترسید!» امّا این سخن، بر ایمانشان افزود; و گفتند: «خدا ما را بس است; و او بهترین حامى ماست * به همین جهت، آنها (از این میدان،) با نعمت و فضل پروردگار، بازگشتند; در حالى که هیچ بدى به آنان نرسید; و خشنودى خدا را بدست آوردند; و خداوند داراى فضل و بخشش بزرگى است * این فقط شیطان است که پیروان خود را (با سخنان و شایعات بى اساس،) مى ترساند. از آنها نترسید; و تنها از (مخالفت) من بترسید اگر ایمان دارید!» (آل عمران ــ آیات 173 تا 175)

پیروزی هایی که خط مقاومت اسلامی به آن دست یافته، باعث افشاشدن چهره واقعی حکومت های مزدور عربی شده است. حکام شکست خورده عربی بعد از این اتفاق در رفتاری بی عقلانه، روابط پنهانی خودشان را با رژیم صهیونیستی افشا کردند.

تصمیمی که شورای همکاری خلیج فارس در خصوص درج حزب الله در لیست گروه های تروریستی گرفت، اقدامی غافلگیرانه ای نبود، از آن زمانی که استعمار انگلیس، یک سری حکومت های عربی مزدور را در منطقه ایجاد کرد، حکام عربی این حکومت ها نقش فتنه انگیزی و تفرقه افکنی در امت اسلامی را بر عهده گرفتند.

تصمیم شوم درج حزب الله در لیست گروه های تروریستی پس از برگزاری یک سری جلسات بین مسئولان کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس با رژیم صهیونیستی گرفته شد، جلساتی که برخی از آنها علنی و برخی دیگر هم پنهانی بود.

البته این تصمیم تلاشی بیهوده است و خط مقاومت اسلامی با چنین تصمیماتی تضعیف نمی شود، اتخاذ چنین تصمیم نشان از به لرزه افتاده عروش سلطنت حکام عربی دارد، چون آنها سرنوشت خودشان را به سرنوشت رژیم صهیونیستی گره زدند که این رژیم هم به گفته امام خمینی(ره) رو به زوال است.

تروریسم به معنای حقیقی آن بر حزب الله منطبق نیست، بلکه وصف تروریسم بر رژیم سعودی انطباق دارد که به صورت مستمر با جنگنده هایش مناطق مسکونی یمن را بمباران می کند و در این حملات هوایی تاکنون هزاران تن از کودکان، زنان و کهن سالان یمن به شهادت رسیدند.

تروریسم کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس از طریق فعالیت های مخرب این کشورها پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران نمایان شد، این کشورهای عربی پس از انقلاب با دادن ده ها میلیارد دلار به صدام از او حمایت کردند تا این جنایتکار بعثی به ایران حمله کند، سپس این کشورهای عربی حرکت طالبان را در افغانستان تاسیس و از القاعده هم حمایت کردند.

در ادامه این کشورها به پایگاه هایی برای آمریکا و هم پیمانانش برای حمله به عراق و اشغال آن تبدیل شدند. در نهایت هم این کشورهای عربی، هزاران عامل انتحاری را با خودروهای بمب گذاری شده و کمربندهای انفجاری و حمایت اشغالگران آمریکایی به عراق فرستادند تا مردم این کشور را به شهادت برسانند.

همچنین تروریسم فکری از سوی این کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس حمایت می شود، مفتی های این کشورها جواز ریختن مسلمانان بی گناه را در مناطق مختلف جهان اسلام صادر کردند. در پی صدور این فتواها، فرزندان شیطان از مناطق مختلف جهان به سوریه رفتند تا در کنار تخریب این کشور، مردم بی گناه آن را بکشند.

با وجود تمام این اقدامات وحشیانه این دولت های، کار این دولت ها به جایی رسیده است که بر ضد مساله فلسطین و گروه های مقاومت در آن کشور توطئه می کنند و مساله فلسطین را از دستور کار اتحادیه عرب خارج کردند.

کار این دولت های عربی به جایی رسیده که جرات کردند بر ضد حزب الله لبنان که نیروی پیشروی مقاومت اسلامی است، اقدامی انجام بدهند و شورای همکاری خلیج فارس با دستور ارباب آمریکایی اش، حزب الله را در لیست گروه های تروریستی درج کرد.

حکام این کشورهای عربی با این اقدام چهره واقعی خودشان را نشان دادند و مصداق آیه 98 سوره توبه شدند که می فرماید: «وَمِنَ الْأَعْرَابِ مَن یَتَّخِذُ مَا یُنفِقُ مَغْرَمًا وَیَتَرَبَّصُ بِكُمُ الدَّوَائِرَ ۚ عَلَیْهِمْ دَائِرَةُ السَّوْءِ ۗ وَاللَّهُ سَمِیعٌ عَلِیم» ؛ «گروهى از (این) اعراب بادیه نشین، چیزى را که (در راه خدا) انفاق مى کنند، غرامت محسوب مى دارند. و انتظار حوادث ناگوار براى شما مى کشند; حوادث بد، سزاوار خودشان است; و خداوند شنوا و داناست.»

ما در مجمع جهانی اهل بیت(ع) این تصمیم ظالمانه و خطرناک را محکوم می کنیم و از حاکمان آل سعود و دولت های عربی حاشیه خلیج فارس می خواهیم که در این تصمیم تجدید نظر کنند، و و با داشتن رفتاری عاقلانه مصداق آیات 9 و 10 سوره توبه نباشند که : «اشْتَرَوْا بِآیَاتِ اللَّهِ ثَمَنًا قَلِیلاً فَصَدُّواْ عَن سَبِیلِهِ إِنَّهُمْ سَاء مَا كَانُواْ یَعْمَلُونَ لاَ یَرْقُبُونَ فِی مُؤْمِنٍ إِلاًّ وَلاَ ذِمَّةً وَأُولَئِكَ هُمُ الْمُعْتَدُونَ ». «آنها آیات خدا را به بهاى کمى فروختند; و (مردم را) از راه او بازداشتند; آنها چه بد اعمالى انجام مى دادند ! * (این روش آنهاست که) درباره هیچ فرد باایمانى رعایت خویشاوندى و پیمان را نمى کنند; و آنها همان تجاوزکارانند! »

و در نهایت ما حمایت و همبستگی خودمان را از مقاومت اسلامی و رهبران مقاومش به خصوص سید حسن نصرالله و تمام رزمندگان در میدان جهاد بر ضد دشمن صهیونیست و مزدوران تکفیری اش اعلام می کنیم.
طبقه بندی: مذهبی،
برچسب ها: اخبار مذهبی، جدیدترین اخبار مذهبی روز، مهمترین اخبار مذهبی، اخبار مذهبی روز، اخبار روز دنیا، خبرهای تازه و داغ امروز، اخبار داخلی،
[ چهارشنبه 5 اسفند 1394 ] [ 12:43 ق.ظ ] [ سعید خدّامی سعیدی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

((( بسم اللّه الرحمن الرحیم )))

(ایمیل خود را در بخش نظرات بگذارید و عضو گروه خبری ما بشوید و اخبار روز را از طریق ایمیل دریافت نمایید).(اگر تمایل در همکاری با ما در بخش خبری دارید میتوانید خبر خود را در بخش نظرات بگذارید تا ما آنرا با نام شما در وبلاگ ثبت کنیم).با تشکر مدیر وبلاگ.
آرشیو خبری
آخرین اخبار داغ
لیست آخرین اخبار
آمار بازدیدكنندگان
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
Google

جستجو
این صفحه را به اشتراک بگذارید
 فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز